+420 775 21 21 22
Chci prodat nemovitost

O mě

Dobrý den,

vítejte na mých stránkách. Obvykle je tato sekce webových stránek „O nás“, nicméně v tomto případě je to opravdu jen o mě. Po dvaceti letech práce v realitním oboru pro různé společnosti, ať již realitní kanceláře, nebo developerské společnosti a téměř tisícovce prodaných nemovitostí, jsem se rozhodl udělat si vlastní kancelář, kde zúročím nabrané zkušenosti.

Co mohu nabídnout

Nabízím komplexní služby při prodeji nemovitostí jakéhokoliv druhu a v jakékoliv části naší země. Kompletní servis zahrnuje: odhad tržní ceny, právní a daňové poradenství v oblasti nemovitostí, přípravu komplexní smluvní dokumentace, zajištění advokátní, notářské, či bankovní úschovy, zajištění podkladů z Katastru nemovitostí. V případě pozemků i zajištění geometrických plánů, zajištění Souhlasů s dělením, či Územního rozhodnutí, zajištění Územních studií pro změnu Územních plánů atd., prostě vše, co je k úspěšnému prodeji potřebné.

Vzhledem ke zkušenostem z developmentu mohu nabídnout i zpracování kalkulací a indikaci budoucí prodejní ceny pozemků, bytů, nebo domů v developerských projektech, a to vše s lidským a osobním přístupem.

Neváhejte se tedy na mě obrátit, jsem tu pro Vás.

Pěkný den

Robert

 

Potřebujete prodat Vaši nemovitost?